Sıkça Sorulan Sorular


ÜYE OLMAK ZORUNDA MIYIM?

HAYIR. Sipariş vermek için üye olmanıza gerek yoktur. Ödeme sayfasında üyeliksiz alışveriş (misafir alışverişi) tercih ederseniz bilgilerinizi sadece o siparişe özel girersiniz ve hiçbir bilginiz kaydedilmez. Üyelik ücretli değildir ve sizi herhangi bir sorumluluk altına sokmaz. Üye olarak indirimlerden haberdar olabilir, siparişiniz anlık olarak sistem üzerinden takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilirsiniz. Mağazamızdan sık sık ve izinsiz e-posta gönderimi yapılmaz.


KAPIDA ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?

Kapıda NAKİT ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme tipinde 7.50 TL (kdv dahil) hizmet bedeli alınmaktadır.Kapıda ödemeye özel olarak, siparişinizi teyit etmek için Müşteri Hizmetleri yetkilisi sizi telefonla arayacak ve adres ve iletişim bilgilerinizi teyit etmenizi isteyecektir. Teyit için telefonla ulaşılamayan ve açık adres verilmeyen siparişler iptal edilmektedir. Kapıda ödemelerde kargo şubesinden teslimat yoktur. Siparişiniz kargo şubesinden almak istiyorsanız ödemenizi kredi kartınız veya havale ile web sitemizden yapmış olmanız gerekmektedir.


ÜCRETSİZ KARGO VAR MI?

100 TL ve üzeri siparişlerde KARGO ücretsizdir, 100 TL'nin altındaki siparişlerde 7.50 TL (kdv dahil) kargo ücreti alınmaktadır. Kapıda ödemeli siparişlerde kargo ücretinden hariç 7.50 TL (kdv dahil) hizmet bedeli alınır. Kapıda ödeme ücreti, tahsilat hizmeti karşılığı kargo firmasına ödenen ve siparişe eklenen tutardır.


TELEFONLA SİPARİŞ VEREBİLİR MİYİM?

Müşteri hizmetleri ekibimiz Hafta içi 09:30 - 17:30, Cumartesi 9:30 - 13:00 saatleri arasında telefon desteği vermektedir. Telefonla siparişleriniz için 0850 4509515 no'lu müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz. Telefonla siparişlerinizde kapıda ödeme ve banka havalesi/eft ödeme seçenelerini kullanabilirsiniz. Telefonla siparişlerinizde Kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır. Müşteri hizmetleri ekibimizin kart bilgilerinizi alma yetkisi yoktur.  


SATILAN ÜRÜNLER ORJİNAL Mİ?

EVET. Mağazamızda satılan tüm ürünler ait oldukları markaların orijinal ürünleridir. Size göndereceğimiz tüm ürünler faturalı olarak gelecektir. Ürünlere ait ambalaj, kutu vs. tüm paketleme malzemeleri de orijinaldir ve markaların satışa sundukları şekli ile size gönderilecektir. Çoğu markanın kutusunda veya ambalajı üzerinde ürünün orijinal olduğunu gösteren hologram etiketleri de bulunmaktadır. Ürünlerimiz markaların kendilerinden ve geneli Sultanhamam Eminönü'nde olmak üzere Istanbul genelindeki toptancılardan tedarik edilmektedir.