kargo-teslimat


24 Saatte Kargo Avantajı

Tüm Türkiye’deki iç giyim mağazalarına ve alışveriş merkezlerine ürün gönderen Yeşildirek/Istanbul’daki toptancılar çarşısındayız. Bu avantajımız ile siparişlerinizi 24 saat içerisinde kargoya veriyoruz. Akşam ve gece saatlerinde verdiğiniz siparişler hemen ertesi gün kargoya teslim edilir. Cuma günü ve akşamı verilen siparişler ise Cumartesi kargoya verilir. 24 saat taahhüdümüz ürünlerin size teslim edilme süresi değil, kargo şirketine verilme süresidir. Nadiren bazı ürünlerin kargoya teslim süresi, üreticinin tedarik süresine bağlı olarak 1-2 iş günü sürebilir.

Hafta içi sabah saat 10.00’dan sonra verilen tüm siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. Bulunduğunuz yere göre kargo şirketlerinin size getirme süresi (taşıma süresi) 1 ile 3 gün arasında değişmektedir. Tüm kargo şirketlerinde ortalama teslimat süresi bu şekildedir. Bazı bölgeler çok hızlı şekilde, hemen ertesi gün teslim edilirken; kargo şubesinin bulunmadığı yerlerde teslimat süresi biraz daha fazla olabilir. Merkezden çok uzak bazı bölgelere ise kargo şirketlerinin sadece haftanın bazı günlerinde dağıtım servisi bulunmaktadır.

Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00/17:00 ve Cumartesi günü ise 09:00-13:00 saatleri arasıdır. Müşteri hizmetlerine telefonla sadece bu saatlerde ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi istediğiniz gün ve saatte web sitemizden verebilir, e-posta ile bize 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Pazar günleri, resmi ve dini tatillerde çalışmamız ve ürün sevkiyatı yoktur.

Tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde SMS veya e-mail ile bilgilendireceksiniz. Size gönderilen kargo takip numarası ile siparişiniz takip edebilirsiniz.