İade Değişim


İade & Değişim Bilgileri

Siparişinizin size teslim edildiği tarihten sonraki 14 gün içerisinde; aşağıdaki bilgiler çerçevesinde ve belirtilen ürünlerde iade veya değişim yapabilirsiniz. İade ve renk/beden değişiminde kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Yanlış gönderilen ürünler ile defolu ürünlerin tüm kargo masraflarını SÜRAT KARGO ile gönderilmesi durumunda camasirpijama.com öder.


İadesi veya değişimi olmayan ürünler hangileri?

İndirimli / Kampanyalı ürünler; hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmadığından her türlü çorap, boxer, külot, string, slip ve benzeri alt grup hijyenik ürünler; külotlu korseler, tayt çeşitleri ile fantezi iç giyim kategorisindeki hiç bir ürünün iadesi/değişimi yoktur. Bu ürünler hijyenik ürünlerdir ve bir başkasının denemiş olduğu ürünü kullanmak çok çeşitli cilt sorunlarına sebep olabilmektedir. Hijyenik ürünler haricinde; ürünün açıklama sayfasında iade veya değişimi yoktur veya benzeri ibare ile belirtilmiş olanlar, iade ve değişim süresini aşan ürünler, kişiye özel olarak üretilen tüm ürünler ile hijyenik bir ürün olmasa dahi kullanılmış, yıkanmış veya etiket ve kutusu hasar görmüş ürünlerin iadesi veya değişimi yoktur. Kutulu ürünlerin iade veya değişime gönderilirken mutlaka küçük bir koruyucu kutu içerisine konulması (kargo poşeti ile gönderilmemesi) kargoda kutusunun hasar görmemesi için oldukça önemlidir. Kutusu hasar görmüş, ezilmiş veya yırtılmış ürünlerde iade veya değişim yapılmamaktadır.


Hangi ürünlerin iadesi veya değişimi var?

Kullanılmaması olması koşulu ile alt grup ürünler hariç diğer tüm ürünlerde iade veya renk/beden değişimi yapılmaktadır. Kısa süreli de olsa kullanılmış ürünler, gerekli durumlarda incelemeye tabi tutularak kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Lütfen denediğiniz ürünleri iade veya değişim için göndermeyiniz. Ürün kutularının hasar görmemesi; her türlü kutu, etiket ve ambalaj malzemesinin hasarsız ve eksiksiz olması önemlidir. Lütfen kutulu ürünleri kargo poşeti ile değil, bir koruyucu kutu içerisinde gönderiniz. Kutusu ezilmiş, yırtılmış ürünlerin iade veya değişimi yapılamamaktadır.


Nasıl iade veya değişim yapılır?

İade işlemleri ve renk/beden değişimi için hafta içi mesai saatlerinde  0850 4509515 'den bize ulaşabilirsiniz. Lütfen bilgilendirmeden ürün göndermeyiniz. İşlemlerin hızlı ve doğru şekilde yapılabilmesi için önceden bilgilendirme konusundaki hassasiyetiniz ve yardımınız için şimdiden teşekkür ederiz. Tüm iade ve renk/beden değişimlerinde kargo ücretini ödeyerek istediğiniz kargo şirketi ile gönderebilirsiniz. Ancak ürün size kusurlu veya yanlış geldi ise; kargo ücretinin camasirpijama.com tarafından ödeneceği durumlarda yalnızca Sürat Kargo ile gönderiniz. Faturanın resmini veya fotokopisini çekebilirsiniz ancak iade işlemlerinde tüm nüshalarının ürün ile beraber gönderilmesi gerekmektedir. Ürünler camasirpijama.com'a ulaştıktan sonra incelenmekte veya ihtiyaç duyulması durumunda incelenmesi için üreticisine gönderilmektedir. Değişim veya iade edilebilir ürün koşullarını taşıyan ürünlerin değişimi veya iadesi 1 ile 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ürünün kontrol amacıyla üreticisine gönderilmesi durumunda ise bu işlem 15 güne kadar uzayabilir. İncelemede yıkama talimatlarına uyulmadığı ve kullanıcı hatası bulunduğu tespit edildiğinde bu durum e-posta ile yazılı olarak müşteriye bildirilir ve ürün geri gönderilir, ücret iadesi yapılmaz.


Ücret iadesi nasıl yapılır?

Tüm iade işlemleri ürün tarafımıza ulaştığı gün veya ertesi gün gerçekleştirilir. İade; kredi kartı ile yapılmış ödemelerde sadece kredi kartına, kapıda ödeme veya havale ile yapılan ödemelerde gönderenin banka hesabına iade edilmektedir. Banka hesabına yapılan iadeler, ya havaleyi gerçekleştirenin hesabına veya adına fatura düzenlenen kişinin hesabına yapılır. Ödemeyi gönderen veya adına fatura düzenlenmiş kişi haricinde başkası hesabına ücret iadesi yapılmaz. Kredi kartına yapılan iadelerde, iade işlemi tarafımızdan yapıldıktan sonra bankanıza bağlı olarak birkaç işgünü sürebilir. Bu süreç tamamen banka ile ilgilidir. Ödeme banka hesabına nakit iade edilecek ise hesap numarası ve IBAN bilgilerinin tarafımıza bildirilmesi gerekir.


Sorularınız için lütfen mesai saatlerinde 0850 4509515 numaramızdan bizi arayın. Alışverişinizden memnuniyetiniz için her türlü çabayı göstereceğiz.